Sadece İnternet İstiyorum

sadece-internet

sadece-internet-detay

Sadece İnternet İstiyorum Diyenlere İnternetten Daha Fazlası

Limitsiz internet sabit fiyat garantisi ile sadece 49 TL. Üstelik 24 ay boyunca cepten, tabletten, bilgisayardan da izleyebileceğiniz Blu Sinema paketiyle birlikte!

 

FİYATLAR

sadece-internet-fiyat

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyanın avantajları nedir?

• Ekonomik D-Smart Limitsiz İnternet tarifeleri.
• 24 ay boyunca Blu Sinema ve Spor paketleri ile heryerde D-Smart Keyfi!
• 24 ay boyunca sabit fiyat.
• 36 TL İnternet aktivasyonu ücretsiz.
• En yaygın fiber ağı üzerinden fiber hızlar.
• Taahhütüm var diyenlere. Diğer İnternet Servis Sağlayıcılardan internetini iptal ederek gelen ve limitsiz İnternet tariflerine başvuran, yeni abonelerin diğer operatöre ödeyecekleri taahhüt bozma bedelinin en fazla 120 TL’ ye(24 ay*5TL indirim olacak şekilde) kadarı indirim olarak karşılanıyor.

Kampanya koşulları nedir?

Bu kampanya 24 ay taahhütlü olup 11 Haziran – 31 Aralık 2014 tarihlerinde ve sadece yeni D-Smart bireysel abonelik başvurularında geçerlidir. 36TL D-Smart İnternet aktivasyon kampanya kapsamında hediyedir. Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. D-Smart kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında fiyat olarak yüksek tarifelerden düşük tarifelere geçilemez. Kampanya modemli olarak sunulmaktadır ve kablolu modem için 1 TL, kablosuz modem için 2 TL kullanım bedeli faturaya yansıtılır. Eve kadar Fiber alt yapısında Fiber modemler ücretsizdir. Modem mülkiyeti D-Smart’a aittir, tüketicinin kullanımına tahsis edilir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen modemi 7 gün içerisinde iade etmek, aksi halde cari bedeli kablolu Modem için 60 TL , Kablosuz Modem için 150 TL ve eve kadar yalın fiber aboneleri ve Turkcell Superonline alt yapısından fiber kullanan aboneler iade etmedikleri fiber modem için 250 TL ödemekle yükümlüdür. Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen indirimler aboneye faturalandırılacaktır. Kampanya kapsamında belirtilen İnternet hızları garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek hız sağlanmaktadır. İnternet tarifelerinde aylık AKN (adil kullanım noktası) uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, bulunulan ayda ilgili tarife için AKN’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. Bu kampanya kapsamında sunulan fiber tarifleri bulunulan lokasyonda fiber alt yapısının olması durumunda sunulacaktır. 25 Mbps’e kadar ve 10 Mbps’e kadar Sınırsız fiber internet tarifeleri Turkcell Superonline altyapısı olan 12 ilde ve sadece Turkcell Superonline Fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulabilmektedir. 150 TL Turkcell Superonline kurulum ücreti kampanya kapsamında hediydir. Yalın İnternet istenmesi durumunda 24 ay boyunca 15 TL yerine 10 TL faturaya eklenecektir. “Taahhüt iptal bedeli bizden” uygulamamız kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise,sınırsız tarifelere geçişlerde geçerli olmak üzere ödemiş olduğunuz taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, 24 ay boyunca faturalarınıza 5 TL indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir.

Farklı bir İnternet Servis Sağlayıcıdan taahhüdüm bulunuyor. Bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

Tarafınıza yansıtılacak taahhüt bozma bedelenin 120 TL’ye kadar olan tutarı tarafımızdan size ödenmektedir. Ödemeler aylık eşit taksitler halinde D-Smart faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek ödeme belgesini 0212 478 0 555’e fakslamanız gerekmektedir.

Fiber nerelerde var?

Türk Telekom alt yapısı 81 il merkezinde ve pek çok ilçe de mevcuttur. Bulunduğunuz adreste alt yapı olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız 0850 266 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizden öğrenebilirsiniz. Turkcell Superonline alt yapısı : Fiber İnternet hizmeti aşağıda yer alan 12 ilde, Turkcell Superonline fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulmaktadır. Eğer belirtilen illerde ikamet ediyorsanız, binanızda fiber hizmetinin olup olmadığını öğrenmek için 0850 266 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizden öğrenebilirsiniz. 1. İstanbul 2. Ankara 3. İzmir 4. Kocaeli 5. Bursa 6. Antalya 7. Adana 8. Gaziantep 9. Mersin 10. Samsun 11. Trabzon 12. Kayseri

Kampanya kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?

Kampanya 24 ay taahhütlüdür.

25 Mbps’e kadar ve 10 Mbps’e kadar olarak belirtilen hızların upload ve AKN değerleri nedir?

25 Mbps’e kadar sınırsız fiber İnternet download/indirme AKN’si 75 GB, upload/yükleme AKN’si 50 GB’tır. Upload/yükleme hızı 5 Mbps’tir. 10 Mbps’e kadar sınırsız fiber İnternet download/indirme AKN’si 50 GB, upload/yükleme AKN’si 50 GB’tır. Upload/yükleme hızı 5 Mbps’tir Ay içinde belirtilen AKN sınırları aşıldığında her iki tarife için download/indirme hızı 3 Mbps, upload/yükleme hızı 1 Mbps ile sınırlandırılacaktır.

Kampanya taahhütnamesini görebilir miyim?

Taahhütnameyi görmek için tıklayınız.

Kampanya süresince paket değişikliği yapabilir miyim?

Üst paketlere geçiş yapılabilir, alt paketlere geçiş yapılamaz.

Telefon hattım yok. Yine de bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

Turkcell Superonline alt yapısı olan adreslerde ek bir ücret ödemeden ve telefon hattı kullanmadan abone olabilirsiniz. Diğer tarifelerde, 24 ay boyunca 15 TL yerine 10 TL ödeyerek, Yalın İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kampanya süresi sona erdikten sonra ücretlendirme nasıl yapılıyor?

24 aylık kampanya süresi sona erdiğinde, yürürlükte olan tarife fiyatlarımız üzerinden ücretlendirilirsiniz

Modem ücreti ne kadardır?

Kampanyalar modemli sunulmaktadır ve modem mülkilyeti D-Smart’a aittir, abonenin kullanımına verilir.Kablolu modem için 1 TL, kablosuz modem için 2 TL faturaya yansıtılır. Eve kadar fiber alt yapısında fiber modem ücretsiz sunulmaktadır. Aboneliğin herhangi bir sebeple sona erdirilmesi durumunda D-Smart’a iade edilmesi gerekir. İade edilmemesi durumunda kablolu modem için 60, kablosuz modem için 150 ve fiber modem için 250 TL faturalanır.

Belirtilen ücretler dışında ekstra bir ödeme yapmam gerekiyor mu?

Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere %0,948 oranında D-Smart İnternet faturasına yansıtılır. Ayrıca belirtilen tüm ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Aboneliğimi 24 ay içinde iptal etmem durumunda herhangi bir ödeme yapmak durumunda mıyım?

Taahhüt süresi içerisinde Aboneliğin iptali halinde, kampanya kapsamında sağlanan indirim, hediye ve avantajların toplam tutarının, taahhüt iptal edilmemiş olsaydı taahhüt süresi sonuna kadar tahakkuk edilecek toplam tutar ile karşılaştırılması sonucu abone lehine olan tutar tahsil edilecektir.

D-Smart BLU nedir?

D-Smart BLU; her an, her yerden televizyon keyfi yaşamınızı sağlayan yenilikçi bir D-Smart hizmetidir. D-Smart BLU ile TV ekranına bağlı kalmadan, internet bağlantısı ile bilgisayardan, laptop’tan, iPad’den, iPhone, Android ve Windows 8 cihazlar üzerinden canlı TV yayınına, film, dizi, spor, yaşam ve erotik gibi güncel içeriklere ulaşılabilir.

D-Smart BLU’ya nasıl erişirim?

D-Smart BLU’ya bilgisayarınız ya da laptopunuzdan www.dsmartblu.com.tr adresine bağlanarak izleyebilir ya da İPad’iniz, iPhone’nunuz, Windows8 ya da Android cihazınızdan D-Smart BLU uygulamasını yükleyerek, internet bağlantısı mevcut olan her yerden erişebilirsiniz

D-Smart BLU İnternet Kotamı etkiler mi?

D-Smart BLU internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için internet bağlantısı gerçekleştirdiğiniz sürece internet paketinizin kotası etkilenecektir.
Önemli: D-Smart BLU aboneliğiniz dahilinde izleyeceğiniz kanallar ve içeriklerin tamamı sahip olduğunuz internet paketinizin kotasını kullanmaktadır. Beklenmedik bir fatura sürprizi ile karşılaşılmaması adına D-Smart BLU abonelerimizin internet paketlerinin limitsiz olması önerilmektedir.

D-Smart BLU ne kadar mobil data tüketir?

D-Smart BLU’ya mobil internet üzerinden bağlandığınızda, izleyeceğiniz yayınlar, akış büyüklüklerine ve kullanıcıların bağlantı hızlarına göre farklı kota tüketim değerlerine sahiptir.
Önemli: D-smart’a bilgisayarınız iPad’inizden, iPhone’nunuzdan , Windows8 yada Android cihazınızdan Wi-Fi noktalarından erişmediğiniz, mobil internet ile eriştiğiniz durumlarda; beklenmedik bir fatura sürprizi ile karşılaşılmaması adına D-Smart BLU abonelerimizin GSM operatörlerinden mobil internet paketi almaları önemle tavsiye edilmektedir.

D-Smart BLU’yu hangi mobil cihazlarda kullanabilirim?

D-Smart BLU servisi mobil olarak laptop, iPad, iPhone, Windows8 ya da Android cihazları üzerinden kullanabilir. (D-Smart BLU IOS uygulamasını yüklemek için cihazınızın en az 4.0 ve üzeri IOS versiyonuna sahip olması gerekmektedir.)

Biz Sizi Arayalım