Standart İnternet Tarifeleri

standart-internet-tarifelerii

Standart İnternet Tarifeleri

D-Smart İnternet tarifelerinden taahhüt olmadan dilediğiniz süre faydalanın.

D-Smart İnternet’in tüm internet tarifelerinden herhangi birinden taahhüde gerek olmaksızın da yararlanabilirsiniz. Paketinizi dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

FİYATLAR

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya Koşulları

Fiyatlar 20 Ocak -31 Mart 2015 tarihine kadar ve sadece yeni D-Smart bireysel abonelik başvurularında geçerlidir. 36TL D-Smart İnternet aktivasyon bir kereye mahsus yansıtılır. Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. D-Smart İnternet kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında fiyat olarak yüksek tarifelerden düşük tarifelere geçilemez, düşük tarifelerden yüksek tarifelere geçiş yapılabilir. Fiber İnternet tarifeleri alt yapıda Fiber hizmetinin bulunması durumunda geçerlidir. Eve Kadar Fiber (FTTH) ve Turkcell Superonline alt yapısında  abonenin kullanımına modem ücretsiz tahsis edilir. Aboneliğin herhangi bir zamanda sonlandırılmasında kullanımına tahsis edilen bu modemin Yalın Fiber (FTTH) aboneleri ve Turkcell Superonline alt yapısından fiber internet hizmeti  kullanan aboneler  7 gün içerisinde iade edilmesi gerekmektedir aksi halde 250 TL modem ücreti fatura edilecektir. Limitli tarife seçenekleri için limit aşım ücreti her MB başına 0,012451 TL’dir. Kampanya kapsamında belirtilen İnternet hızları garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek hız sağlanmaktadır. İnternet tarifelerinde aylık AKN (adil kullanım noktası) uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, bulunulan ayda ilgili tarife için AKN’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.

Telefon hattım yok. Yine de bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

Evet. Yalın Adsl hizmetimiz sayesinde telefon aboneliğiniz olmasa da internete bağlanabilirsiniz. Yalın internet ücretimiz aylık 15 TL’dir.

Biz Sizi Arayalım