12 Ay Taahhütlü İnternet

12 Ay Taahhütlü İnternet + Blu Kampanyası

12 Ay Taahhütlü İnternet + Blu Kampanyası

 

12 Ay Taahhütlü İnternet + Blu Kampanyası

Hızlı İnternet 12 ay sabit fiyat garantisiyle sadece 59 TL! Üstelik, cepten, tabletten, bilgisayardan D-Smart Sinema Keyfi’ni yanınızda taşıyabileceğiniz Blu Sinema paketi de içinde!

 

FİYATLAR

internet-blu-fiyat

 

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyanın avantajları nedir?

Ekonomik D-Smart Limitsiz Hızlı ve Fiber İnternet tarifeleri.
12 ay boyunca Blu Sinema ve Spor paketleri ile heryerde D-Smart Keyfi!
12 ay boyunca sabit fiyat.
36 TL İnternet aktivasyonu ücretsiz.
En yaygın fiber ağı üzerinden fiber hızlar.

Kampanya koşulları nedir?

Bu kampanya 12 ay taahhütlü olup 1-31 Aralık 2014 tarihine kadar D-Smart abonesi olmayanlar tarafından yapılacak yeni D-Smart İnternet bireysel abonelik başvurularında geçerlidir. İlanda sunulan 59 TL’lik ücret 16 Mbps’e kadar adsl tarifesi için geçerlidir. 36TL D-Smart İnternet aktivasyon bedeli kampanya kapsamında hediyedir. Belirtilen ürün fiyatları diğer kampanyalarla birleştirilemez. D-Smart kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya modemli olarak sunulmaktadır ve kablolu modem için 1 TL, kablosuz modem için 2 TL kullanım bedeli faturaya yansıtılır. Fiber abonelik tercih edilmesi halinde eve kadar Fiber alt yapısında Fiber modemler ücretsizdir. Modem mülkiyeti D-Smart’a aittir, tüketicinin kullanımına tahsis edilir. Aboneliğin her hangi bir zamanda sona erdirilmesi durumunda abone, kendisine tahsis edilen modemi 7 gün içerisinde iade etmek, aksi halde cari bedeli kablolu Modem için 60 TL , Kablosuz Modem için 150 TL ve eve kadar yalın fiber aboneleri ve Turkcell Superonline alt yapısından fiber kullanan aboneler iade etmedikleri fiber modem için 250 TL ödemekle yükümlüdür. Turkcell Superonline alt yapısı üzerinden hizmet alınması halinde 150 TL Turkcell Superonline kurulum ücreti kampanya kapsamında hediyedir. Aboneliğin, taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi halinde, iptale kadar geçen süre boyunca verilen indirimler aboneye faturalandırılacaktır. Kampanya kapsamında belirtilen İnternet hızları garanti edilmemekte olup telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak en yüksek hız sağlanmaktadır. İnternet tarifelerinde tabloda belirtilen aylık AKN (adil kullanım noktası) uygulanacaktır. Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince, bulunulan ayda ilgili tarife için AKN’nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 3 Mbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir. Bu kampanya kapsamında sunulan fiber tarifeleri, bulunulan lokasyonda fiber alt yapısının olması durumunda sunulacaktır. 25 Mbps’e kadar Sınırsız fiber internet tarifeleri Turkcell Superonline altyapısı olan 12 ilde ve sadece Turkcell Superonline Fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulabilmektedir. Yalın İnternet istenmesi durumunda 24 ay boyunca 15 TL yerine 10 TL faturaya eklenecektir.

Fiber nerelerde var?

Türk Telekom alt yapısı 81 il merkezinde ve pek çok ilçe de mevcuttur. Bulunduğunuz adreste alt yapı olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız 0850 266 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizden öğrenebilirsiniz. Turkcell Superonline alt yapısı : Fiber İnternet hizmeti aşağıda yer alan 12 ilde, Turkcell Superonline fiber alt yapısının bulunduğu binalarda sunulmaktadır. Eğer belirtilen illerde ikamet ediyorsanız, binanızda fiber hizmetinin olup olmadığını öğrenmek için 0850 266 00 00 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizden öğrenebilirsiniz. 1. İstanbul 2. Ankara 3. İzmir 4. Kocaeli 5. Bursa 6. Antalya 7. Adana 8. Gaziantep 9. Mersin 10. Samsun 11. Trabzon 12. Kayseri

Kampanya kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?

Kampanya 12 ay taahhütlüdür.

25 Mbps’e kadar olarak belirtilen hızın upload ve AKN değerleri nedir?

25 Mbps’e kadar sınırsız fiber İnternet download/indirme AKN’si 75 GB, upload/yükleme AKN’si 50 GB’tır. Upload/yükleme hızı 5 Mbps’tir. Ay içinde belirtilen AKN sınırları aşıldığında her iki tarife için download/indirme hızı 3 Mbps, upload/yükleme hızı 1 Mbps ile sınırlandırılacaktır.

Kampanya taahhütnamesini görebilir miyim?

Taahhütnameyi görmek için tıklayınız.

Kampanya süresince paket değişikliği yapabilir miyim?

Üst paketlere geçiş yapılabilir, alt paketlere geçiş yapılamaz.

Telefon hattım yok. Yine de bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

Turkcell Superonline alt yapısı olan adreslerde ek bir ücret ödemeden ve telefon hattı kullanmadan abone olabilirsiniz. Diğer tarifelerde, 12 ay boyunca 15 TL yerine 10 TL ödeyerek, Yalın İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kampanya süresi sona erdikten sonra ücretlendirme nasıl yapılıyor?

12 aylık kampanya süresi sona erdiğinde, yürürlükte olan tarife fiyatlarımız üzerinden ücretlendirilirsiniz

Modem ücreti ne kadardır?

Kampanyalar modemli sunulmaktadır ve modem mülkilyeti D-Smart’a aittir, abonenin kullanımına verilir.Kablolu modem için 1 TL, kablosuz modem için 2 TL faturaya yansıtılır. Eve kadar fiber alt yapısında fiber modem ücretsiz sunulmaktadır. Aboneliğin herhangi bir sebeple sona erdirilmesi durumunda D-Smart’a iade edilmesi gerekir. İade edilmemesi durumunda kablolu modem için 60, kablosuz modem için 150 ve fiber modem için 250 TL faturalanır.

Belirtilen ücretler dışında ekstra bir ödeme yapmam gerekiyor mu?

Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere %0,948 oranında D-Smart İnternet faturasına yansıtılır. Ayrıca belirtilen tüm ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Aboneliğimi 12 ay içinde iptal etmem durumunda herhangi bir ödeme yapmak durumunda mıyım?

Taahhüt süresi içerisinde Aboneliğin iptali halinde, kampanya kapsamında sağlanan indirim, hediye ve avantajların toplam tutarının, taahhüt iptal edilmemiş olsaydı taahhüt süresi sonuna kadar tahakkuk edilecek toplam tutar ile karşılaştırılması sonucu abone lehine olan tutar tahsil edilecektir.

D-Smart BLU nedir?

D-Smart BLU; her an, her yerden televizyon keyfi yaşamınızı sağlayan yenilikçi bir D-Smart hizmetidir. D-Smart BLU ile TV ekranına bağlı kalmadan, internet bağlantısı ile bilgisayardan, laptop’tan, iPad’den, iPhone, Android ve Windows 8 cihazlar üzerinden canlı TV yayınına, film, dizi, spor, yaşam ve erotik gibi güncel içeriklere ulaşılabilir.

D-Smart BLU’ya nasıl erişirim?

D-Smart BLU’ya bilgisayarınız ya da laptopunuzdan www.dsmartblu.com.tr adresine bağlanarak izleyebilir ya da İPad’iniz, iPhone’nunuz, Windows8 ya da Android cihazınızdan D-Smart BLU uygulamasını yükleyerek, internet bağlantısı mevcut olan her yerden erişebilirsiniz

D-Smart BLU İnternet Kotamı etkiler mi?

D-Smart BLU internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için internet bağlantısı gerçekleştirdiğiniz sürece internet paketinizin kotası etkilenecektir.
Önemli: D-Smart BLU aboneliğiniz dahilinde izleyeceğiniz kanallar ve içeriklerin tamamı sahip olduğunuz internet paketinizin kotasını kullanmaktadır. Beklenmedik bir fatura sürprizi ile karşılaşılmaması adına D-Smart BLU abonelerimizin internet paketlerinin limitsiz olması önerilmektedir.

D-Smart BLU ne kadar mobil data tüketir?

D-Smart BLU’ya mobil internet üzerinden bağlandığınızda, izleyeceğiniz yayınlar, akış büyüklüklerine ve kullanıcıların bağlantı hızlarına göre farklı kota tüketim değerlerine sahiptir.
Önemli: D-smart’a bilgisayarınız iPad’inizden, iPhone’nunuzdan , Windows8 yada Android cihazınızdan Wi-Fi noktalarından erişmediğiniz, mobil internet ile eriştiğiniz durumlarda; beklenmedik bir fatura sürprizi ile karşılaşılmaması adına D-Smart BLU abonelerimizin GSM operatörlerinden mobil internet paketi almaları önemle tavsiye edilmektedir.

D-Smart BLU’yu hangi mobil cihazlarda kullanabilirim?

D-Smart BLU servisi mobil olarak laptop, iPad, iPhone, Windows8 ya da Android cihazları üzerinden kullanabilir. (D-Smart BLU IOS uygulamasını yüklemek için cihazınızın en az 4.0 ve üzeri IOS versiyonuna sahip olması gerekmektedir.)

Biz Sizi Arayalım